W ostatnią niedzielę sierpnia mieszkańcy Chrzanowa będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu „Poranek z jogą” na Basenach Letnich. Spotkanie zaplanowane na godzinę 9:00 poprowadzi doświadczona instruktorka, Justyna Szopa. Wstęp na zajęcia będzie bezpłatny, co jest zachętą zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już praktykują jogę.
Justyna Szopa, instruktorka hatha jogi oraz terapeutka jogi, jest również właścicielką Centrum Samorozwoju YOGA PLACE w Chrzanowie. Centrum to organizuje regularne zajęcia oraz warsztaty z zakresu jogi i medytacji, a także oferuje możliwość rozwoju osobistego. Jej doświadczenie i pasja do jogi sprawią, że uczestnicy z pewnością będą mogli czerpać radość z porannych ćwiczeń.
Osoby chętne do skorzystania z tego wyjątkowego poranka powinny przybyć na miejsce z własnymi matami do ćwiczeń, co ułatwi uczestnictwo w zajęciach. Aby wziąć udział, wystarczy podczas zakupu biletu w kasie basenów podać hasło „joga”. To świetna okazja do spędzenia czasu wśród społeczności, a także do relaksu i odstresowania się przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Źródło: Miejskie Centrum Sportu w Chrzanowie
Oceń: Poranek z jogą na zakończenie wakacji w Chrzanowie
Zobacz Także


