W Chrzanowie doszło do zatrzymania pary podejrzanej o posiadanie narkotyków. Policjanci z miejscowego Komisariatu oraz Komendy Powiatowej Policji przeprowadzili przeszukanie w wynajmowanym mieszkaniu. W działaniach tych znaleziono znaczne ilości substancji odurzających oraz narzędzia do ich obróbki.
Interwencja miała miejsce po tym, jak policjanci zdobyli informacje sugerujące, że 26-latka i 30-latek mogą przechowywać nielegalne środki. W wyniku przeprowadzonego przeszukania ujawniono niemal 30 gramów różnych substancji, w tym marihuanę, amfetaminę oraz MDMA. W mieszkaniu znaleziono także przedmioty, które były używane do porcjowania oraz rozdrabniania tych substancji, co wskazuje na prowadzenie działalności związanej z ich dystrybucją.
W wyniku działań organów ścigania, oboje zatrzymanych trafiło do chrzanowskiej komendy, gdzie usłyszeli zarzuty związane z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Sprawa jest na etapie dalszego postępowania, a funkcjonariusze kontynuują czynności zmierzające do pełnego wyjaśnienia sytuacji.
Źródło: Policja Chrzanów
Oceń: Zatrzymanie pary w związku z posiadaniem narkotyków w Chrzanowie
Zobacz Także