Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

AKCJA "GWIAŹDZISTE SPRZĄTANIE CHRZANOWA"


2019-04-01

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie zapraszają do udziału w Gwiaździstym sprzątaniu Chrzanowa, akcji organizowanej w ramach kampanii EKO-CHRZANÓW. Chrzanów też bawi się w #trashbagchallenge!. Na zgłoszenia i deklaracje udziału w akcji organizatorzy czekają do 12.04 /piątek/ do godz. 16.00. Sprzątanie w terminie: 1-19.04•. Zdjęcia z #trashbagchallenge (akcja sprzątania) należy przesłać do 22.04, do  godz. 23.59.

 


 Czym jest akcja GWIAŹDZISTE SPRZĄTANIE CHRZANOWA ? Wystarczy zgłosić chęć udziału, skrzyknąć się w kilka osób (to mogą być koledzy z klasy, sąsiedzi ze wspólnoty mieszkaniowej, członkowie stowarzyszenia, grupa formalna lub nieformalna i inni... i zadeklarować chęć POSPRZĄTANIA wskazanego lub wybranego osobiście OBSZARU –wykonując zdjęcie  PRZED i PO. Organizatorzy proponują spędzenie czasu na  świeżym powietrzu, w gronie  znajomych  i dobrą  zabawę  w  stylu EKO.
Szczegóły akcji: https://www.mbp.chrzanow.pl/images/2019/promocja/naturalniewchrzanowie/opis_akcji.pdf

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie: Partnerzy: Gmina Chrzanów, Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie,  Projekt Mały Mostek, Unimetal Recykling Trzebinia. Patronat  honorowy: Burmistrz Miasta Chrzanowa, Patronat medialny: Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”,CHTVL

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!Powrót