Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

"CZYTAM I TWORZĘ" - WARSZTATY WIELKANOCNE : "WIELKANOCNY KOSZYCZEK"


2018-04-04
29 marca w klubie literackim „Pod Muzami” odbyły się  w cyklu "Czytam i Tworzę" warsztaty wielkanocne prowadzone przez panią Danutę Nowak ze Stowarzyszenia Twórców Kulltury "In Gremio".


W czwartek  od 17:30 na warsztatach "Wielkanocny koszyczek" pani Danuta pokazała jak wykonać ciekawą pisankę zdobiąc świeżo gotowane jajka gorącym woskiem. Dorośli uczestnicy samodzielnie wykonali oryginalną ozdobę wielkanocnego koszyczka, natomiast dzieci zrobiły pisanki na styropianowych jajkach techniką decoupage’u, mogły też wykonać koszyczek z kolorowego brystolu.
Pokazowi malowania woskiem z zaciekawieniem przyglądali się uczestnicy warsztatów i dzieci ze Związku Dużych Rodzin „Trzy plus”. Na warsztatach można też było zobaczyć pisanki grawerowane na gęsich wydmuszkach i malowane akrylami na drewnianych jajkach. Zabrane do domu pisanki będą ozdobą koszyczków i stołów wielkanocnych.

GALERIA :  

Powrót