Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
RELACJA ZE SPOTKANIA AUTORSKIEGO Z JAKUBEM ĆWIEKIEM
2021-07-16

9.07 Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie gościła wszechstronnego i literacko i popkulturowo pisarza powieści fantastycznych, kryminałów opowieści grozy – Jakuba Ćwieka. Czytelnicy mogli posłuchać autora i porozmawiać o jego twórczości w ramach projektu LEMoniada.PROPOZYCJE KULTURALNE MOKSIR W CHRZANOWIE
2021-07-06

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza serdecznie do skorzystania ze swoich propozycji.  

16 lipca o godzinie 19:00 w Światłoczułej Galerii Korytarzowej (Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie) odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej na fotografię minimalistyczną. Wystawa potrwa do 15 września 2021 roku.


Finał projektu DooKOŁA Fabloku - zaproszenie
2021-07-05

Po kilku miesiącach kreatywnych zajęć, spotkań, wystaw, gier, warsztatów, zabaw edukacyjnych…. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie kończy projekt DooKOŁA Fabloku. 9.07 punktualnie o godz. 15.30 startuje wielki FINAŁ, w trakcie którego nastąpi: odsłonięcie muralu, otwarcie miejsca spotkań, podsumowanie Rowerowej Gry Miejskiej, quizy i zabawy dla małych i dużych.SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAKUBEM ĆWIEKIEM - zaproszenie
2021-07-02
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem – pisarzem, szalonym komikiem stand-uperem  i scenarzystą. W swoim dorobku ma powieści science-fiction, horrory i thrillery. O sobie i swojej twórczości opowie na spotkaniu autorskim 9.07 (piątek) o godz. 17.00., MBP, ul. Broniewskiego 10C. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu LEMoniada.


WAKACYJNE KINO PLENEROWE 2021
2021-07-02
Czas urozmaicić ciepłe, chrzanowskie wieczory na mieście szczyptą kinowej magii. Jeśli masz już dość siedzenia w domu i nużącej rutyny filmowej w postaci cowieczornych seansów online, MOKSiR w Chrzanowie zachęca do spędzenia czterech ciepłych, piątkowych wieczorów na Placu 1000-Lecia przy telebimie.

LETNIA SCENA KULTURALNA W MOKSIR
2021-07-01
MOKSIR w Chrzanowie zaprasza na wyjątkowe muzyczne lato, a to za sprawą 4 plenerowych koncertów, które odbędą się jak w ubiegłym roku – na pasażu za domem kultury. Różnorodność gwarantowana: rock, jazz, funk, hip-hop, folk oraz blues. Wstęp bezpłatny.
W razie złej pogody koncerty mogą zostać przeniesione do klubu Stara Kotłownia (MOKSiR, ul. Broniewskiego 4), gdzie obowiązywać będzie limit miejsc.

V FORUM REGIONALNE MIĘDZY MAŁOPOLSKĄ A GÓRNYM ŚLĄSKIEM - dołącz do zespołu !
2021-06-30
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza do współpracy przy projekcie “EtnoSedno – tradycja i współczesność kultury ludowej Małopolski i Górnego Śląska”.
Jeśli chcesz uczestniczyć w działaniach promocyjnych, dobrze radzisz sobie
z poszukiwaniem i redagowaniem informacji, a może po prostu chcesz podejrzeć kulisy pracy w instytucjach kultury – zgłoś się!ŁUKASZ ORBITOWSKI W CHRZANOWSKIEJ BIBLIOTECE - relacja ze spotkania autorskiego
2021-06-28

18 czerwca (piątek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbyło się spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim – redaktorem, publicystą, przede wszystkim zaś popularnym pisarzem – w ramach projektu LEMoniada.
W bibliotece w reżimie sanitarnym obecni byli czytelnicy / klubowicze DKK, a dla pozostałych czytelników transmitowano spotkanie na żywo/streaming live, na bibliotecznym profilu Facebook’owym.

Archiwum

2021: luty, marzec, kwiecień, czerwiec, lipiec
2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień