Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
WARSZTATY KULINARNE ONLINE W MUZEUM
2020-07-15
Muzeum w Chrzanowie zaprasza do udziału w warsztatach kulinarnych online. Cykl ALE CHAŁA, CZYLI GOTUJ I PIECZ Z MUZEUM prezentuje potrawy charakterystyczne dla kuchni chrzanowskiej. Najbliższe warsztaty już 21 lipca. Zapraszamy na profil FB chrzanowskiego Muzeum - https://www.facebook.com/events/2719925864994074/.

 


PIGMALION FANTASTYKI. XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE
2020-07-14
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza XII Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne PIGMALION FANTASTYKI. Termin nadsyłania prac mija z dniem 25 września. Celem konkursu jest propagowanie twórczości fantastycznej poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom.#GaszynChallenge DLA HANI
2020-07-14
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie wzięła udział w challengu. Tym razem bibliotekarze podjęli się akcji #GaszynChallenge. Wspólnie ćwiczono dla Hani, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Zebrana kwota trafi na jej subkonto: https://www.siepomaga.pl/hania


MUZEUM W CHRZANOWIE NA KANALE YouTube
2020-07-10
Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich zaprasza na swój kanał YouTube. Znajdują się tam materiały filmowe, które w ciekawy sposób prezentują dziedzictwo kulturowe, historyczne i przyrodnicze regionu  chrzanowskiego.
Link: https://www.youtube.com/channel/UCSXhI7-JuXR-Xac7YIhM5Ag
MÓJ ROWER I JA NA SZLAKU - KONKURS
2020-07-10

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie MÓJ ROWER I JA NA SZLAKU, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2020. Każdy  z  uczestników  konkursu  może dokonać  jednego  zgłoszenia dostarczając 3  fotografie  ze wskazaniem miejsca zrobienia zdjęcia (roweru  i  uczestnika) i nazwy szlaku  rowerowego  lub z podaniem własnej trasy rowerowej wraz z przesłaniem mapki trasy (np. screenshot z Google Maps). Konkurs potrwa do 31 sierpnia, do wygrania EXTRA nagroda.

 

 


WYRÓŻNIENIE DLA CHRZANOWSKIEJ BIBLIOTEKI !
2020-07-09
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie TYGODNIA BIBLIOTEK 2020 ! Prezentujemy pamiątkowe zdjęcie przesłane do Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.


WIBRACJE OTWARTEGO SERCA - dodatkowy termin koncertu relaksacyjnego
2020-07-07
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na dodatkowy termin koncertu relaksacyjnego. Koncert odbędzie się 31 lipca 2020 r. w chrzanowskim Domu Kultury. Bilety do kupienia (na jedną z trzech sesji 17:00, 18:15, 19:15) w Informacji MOKSiR. Rezerwacje pod numerem telefonu 32 623 30 86 wew. 53.


WYSTAWA ON-LINE “BITWA WARSZAWSKA. STULECIE ZWYCIĘSTW”
2020-07-06

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza do wirtualnego zwiedzania wystawy “Bitwa Warszawska. Stulecie zwycięstw”.
Wystawa „Bitwa Warszawska. Stulecia zwycięstwa” przypomina najważniejsze fakty i postaci związane z historią wojny polsko-bolszewickiej.WIRTUALNA WYSTAWA CERAMIKI
2020-07-02
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza do obejrzenia wirtualnej wystawy prac uczestników warsztatów ceramicznych, których opiekunem jest prof. Marita Benke-Gajda. Marita Benke-Gajda studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie obroniła dyplom w pracowni prof. Leszka Wajdy. Obecnie pracuje na Wydziale Rzeźby ASP w Krakowie, prowadząc Pracownię Rzeźby w Ceramice. Od kilkunastu lat współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.


SOLIDARNI W NIEPODLEGŁOŚCI – AKCJA POSZUKIWAWCZA CHRZANOWSKIEJ BIBLIOTEKI
2020-07-01

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza wszystkich mieszkańców Chrzanowa/ziemi chrzanowskiej do udziału w akcji poszukiwania materiałów związanych z przemianami ustrojowymi w latach 1980–1990, ze szczególnym uwzględnieniem powstania Solidarności oraz samorządu. Poszukujemy dokumentów (ulotek, plakatów, pamiątek, fotografii, prasy), informacji, nagrań, relacji i wspomnień.

 
Archiwum

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień