Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
MEANDRY LOSU HELENY GLEŃ wiersze Ks. Jana Twardowskiego, Phola Bosmansa i Michała Byrczka
2017-06-14

W przepiękny , wiosenny  wieczór  w Klubie Literackim „Pod Muzami” miłośnicy poezji mogli uraczyć się mądrymi  sentencjami  i  przepięknymi wierszami poetów, którzy są  ważnymi postaciami w życiu chrzanowskiej poetki.


SYRIA - ODCIĘCI PRZEZ WOJNĘ
2017-06-09

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie i Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Kościelcu zapraszają do biblioteki na wystawę SYRIA – ODCIĘCI PRZEZ WOJNĘ – fotografie Macieja Moskwy.


Znana pisarka Anna janko w chrzanowskiej bibliotece
2017-06-06

26 maja w Dyskusyjnym Klubie Książki klubowicze i czytelnicy biblioteki spotkali się na spotkaniu autorskim z Anną Janko – poetką i pisarką, autorką tak poczytnych książek jak: Dziewczyna z zapałkami czy też Mała Zagłada.


Spotkanie autorskie z Anną Lutosławską-Jaworską
2017-06-06

15 maja w Klubie Literackim „Pod Muzami” miała miejsce kolejna AKADEMIA SŁOWA. Goszczono znaną aktorkę i pisarkę Annę Lutosławską Jaworską. Spotkanie to zakończyło trwający w dniach 8-15 maja TYDZIEŃ BIBLIOTEK pod hasłem BIBLIOTEKA OCZYWIŚCIE!


WERNISAŻ MALARSTWA I CERAMIKI ZBIGNIEWA GIERCZAKA
2017-05-31

26 maja w galerii NA STYKU odbył się wernisaż malarstwa i ceramiki chrzanowskiego artysty Zbigniewa Gierczaka. Otwarcie wystawy zgromadziło liczną grupę miłośników sztuki oraz przyjaciół i rodzinę artysty.


DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH – MAJ 2017
2017-05-31

Podczas majowego spotkania w DKK – Dyskusyjnym Klubie Książki w Chrzanowie, klubowicze rozmawiali o książce Johana Theorina, Święty psychol. Thriller doskonale nadający się do sfilmowania… jak stwierdzili dyskutujący.


DLA CIEBIE MAMO
2017-05-30

Bogaty i różnorodny był program artystyczny przygotowany specjalnie dla mam z okazji ich święta. Swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne zaprezentowali liczni wykonawcy - wychowankowie   chrzanowskich przedszkoli oraz  sekcji artystycznych MOKSiR. Wdzięk i czar młodych wykonawców został doceniony gromkimi brawami przez liczną widownię sali teatralnej MOKSiR, złożoną głównie z mam, babć, dziadziusiów i tatusiów.


CHRZANOWSKIE ŚWIĘTO POEZJI
2017-05-29

W sobotnie popołudnie, 20 maja, MOKSiR-owski klub Stara Kotłownia zapełnił się poetami – laureatami 31. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Herb Grodu Miasta Chrzanowa”. Nie zabrakło też licznych sympatyków poezji, przyjaciół i rodzin wyróżnionych poetów.

 


KONCERT SCHMIDT ELECTRIC REMIX EDITION
2017-05-30

Jednym z ostatnich wydarzeń w Chrzanowie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji był koncert Schmidt Electric Remix Edition w chrzanowskiej bibliotece 19.05.2017r.


PISARZ I PODROŻNIK JĘDRZEJ MAJKA BYŁ GOŚCIEM BIBLIOTEKI.
2017-05-23

Jędrzej Majka – z wykształcenia teolog i dziennikarz, z zamiłowania podróżnik. Godzinami może włóczyć się po bazarach i próbować wszystkiego, czym go tam częstują.Archiwum

2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień