Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
POGORZYCKA SIELANKA
2019-07-04
27 lipca na boisku sportowym LKS  i UKS w Pogorzycach odbędzie się Święto Wsi czyli Pogorzycka Sielanka. W programie zabawy i gry dla dzieci, pokaz ratowniczych działań OPS Pogorzyce przy współpracy z OSP Luszowice oraz festyn. Początek o godzinie 15:00.

GUTEK - KONCERT W STAREJ KOTŁOWNI
2019-07-02
6 października 2019 o 18:00 w klubie Stara Kotłownia zagra Gutek czyli Piotr Gutkowski. Polski wykonawca muzyki reggae i hip hop znany z zespołu Indios Bravos, współpracujący z takimi twórcami jak: Kamil Bednarek, Farben Lehre, Fokus czy Banach. Gościnnie wystąpi zespół Prowizorium. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż od 1 lipca w Informacji MOKSiR) oraz 35 zł (w klubie w dniu koncertu).


ANDRE RIEU W MAASTRICHT - RETRANSMISJA KONCERTU
2019-06-24
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza w dniu 4 sierpnia o 16:00 na retransmisję wyjątkowego koncertu światowej sławy skrzypka Andre Rieu. Doroczne koncerty w rodzinnym Maastricht przyciągają fanów artysty ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką. Bilety w cenie 30 zł, ulg. 25 zł. 

RELACJA Z XVIII MAŁOPOLSKICH DNI KSIĄŻKI „KSIĄŻKA I RÓŻA” W BIBLIOTECE
2019-06-24
W dniach 23.04 – 28.04 w chrzanowskiej bibliotece głównej oraz filiach bibliotecznych miały miejsce XVIII Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”.
Podczas trwania MDK organizatorzy przygotowali wiele atrakcji czytelniczo-literackich: gry planszowe, strefę relaksu, DKK – Dyskusyjny Klub Książki - spotkania dla dzieci oraz dla dorosłych, wiosenny kiermasz książki, koncert poetycko-muzyczny, spotkanie autorskie oraz światową premierę nowej wersji legendy o smoku i św. Jerzym.
RELACJA Z MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI 2019 W CHRZANOWSKIEJ BIBLIOTECE
2019-06-21

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbył się Małopolski Festiwal Innowacji, w którym wzięło udział ponad 150 osób, były to głównie dzieci i młodzież. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się czym jest innowacja, poznały zagadnienia z robotyki oraz wykonały prace plastyczne, a młodzież miała okazję zetknąć się z zawodem startupowca.


ZESPÓŁ TEATRALNY „ŻÓŁTA CIŻEMKA” ODEGRAŁ ŻYDOWSKĄ CEREMONIĘ ZAŚLUBIN
2019-06-18
Uczniowie szkoły podstawowej w Luszowicach stali się obserwatorami żydowskiej ceremonii zaślubin. Żydowskie wesele przedstawili im niepełnosprawni artyści z zespołu teatralnego „Żółta Ciżemka”, którzy działają w Warsztacie Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Chełmku.

RAJD ROWEROWY „SZLAKIEM FABLOKU” W RAMACH PROJEKTU „POCIĄG DO TRADYCJI” – RELACJA
2019-06-18
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Stowarzyszenie  Chrzanowskich Cyklistów w ramach projektu „Pociąg do tradycji” wspólnie zorganizowali Rajd Rowerowy „Szlakiem Fabloku”. Miał on na celu uczczenie 100-lecia powstania Pierwszej w Polsce Fabryki Lokomotyw. Tego dnia, około 90 rowerzystów wyruszyło na 19-kilometrową trasę szlakiem miejsc  związanych z Fablokiem.
RELACJA Z MARATONU CZYTANIA W CHRZANOWIE
2019-06-18
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Filia w Luszowicach zorganizowały IX Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom, który odbywa się w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom podczas Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie”.

PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY W BOLĘCINIE CZ.2 - SPACER INDUSTRIALNY
2019-06-18
30 czerwca o 15:00 zapraszamy na spacer w ramach cyklu Szlakiem historii przemysłu ziemi chrzanowskiej. Tematem kolejnego spaceru industrialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Za Piecem z Płazy będzie historia wydobycia gliny na terenie wsi Bolęcin oraz proces wypalania cegły w działającej tutaj do lat 90 - tych XX wieku cegielni.

KONCERT ZESPOŁU TAJNA LISTA
2019-06-11
12 lipca br. w chrzanowskim  klubie Stara Kotłownia (MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4) odbędzie się koncert zespołu Tajna Lista (blues rock). Po koncercie jam session 2. Start godz. 18:00. Bilety: 5 zł (do kupienia w Informacji MOKSiR oraz w dniu koncertu w klubie).


Archiwum

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień