Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
Dawne i nowe światło w malarstwie Gosi Adamczak
2017-07-04

Chrzanowska biblioteka zaprasza w okresie wakacyjnym na najnowszą wystawę Dawne i nowe światło w malarstwie Gosi Adamczak. Ekspozycja czynna do 30.09.2017


8 PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI W KOŚCIELCU
2017-06-30

Kolejny 8. już PARAFIALNY PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie – Kościelcu odbył się pod hasłem: Rodzina Parafialna Rodzinie. W ramach programu Caritas "Rodzina rodzinie" Parafia w Kościelcu w tym roku zadeklarowała pomoc chrześcijańskiej rodzinie Youssefa George'a Hab Al Rih z kościoła maronickiego  (środki zebrane podczas loterii), ze zniszczonego miasta Aleppo w Syrii. Przez okres 1 roku każdego miesiąca, przekazywane będą środki zebrane podczas pikniku, by tam na miejscu po dramacie wojny rodzina ta mogła wrócić do normalnego życia.


Promocja Kalendarza Szkolnego 2017/2018 I LO w Chrzanowie.
2017-06-30

22.06 w bibliotece miała miejsce promocja Kalendarza Szkolnego 2017/2018 I LO w Chrzanowie oraz wernisaż wystawy fotografii zamieszczonych w kalendarzu, autorstwa Dominiki Biercy.


AMERICAN DREAM… W BIBLIOTECE
2017-06-28

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie zapraszają na wystawę fotografii AMERICAN DREAM przygotowaną przez uczniów II LO w Chrzanowie.


MEANDRY LOSU HELENY GLEŃ wiersze Ks. Jana Twardowskiego, Phola Bosmansa i Michała Byrczka
2017-06-14

W przepiękny , wiosenny  wieczór  w Klubie Literackim „Pod Muzami” miłośnicy poezji mogli uraczyć się mądrymi  sentencjami  i  przepięknymi wierszami poetów, którzy są  ważnymi postaciami w życiu chrzanowskiej poetki.


SYRIA - ODCIĘCI PRZEZ WOJNĘ
2017-06-09

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie i Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Kościelcu zapraszają do biblioteki na wystawę SYRIA – ODCIĘCI PRZEZ WOJNĘ – fotografie Macieja Moskwy.


Znana pisarka Anna janko w chrzanowskiej bibliotece
2017-06-06

26 maja w Dyskusyjnym Klubie Książki klubowicze i czytelnicy biblioteki spotkali się na spotkaniu autorskim z Anną Janko – poetką i pisarką, autorką tak poczytnych książek jak: Dziewczyna z zapałkami czy też Mała Zagłada.


Spotkanie autorskie z Anną Lutosławską-Jaworską
2017-06-06

15 maja w Klubie Literackim „Pod Muzami” miała miejsce kolejna AKADEMIA SŁOWA. Goszczono znaną aktorkę i pisarkę Annę Lutosławską Jaworską. Spotkanie to zakończyło trwający w dniach 8-15 maja TYDZIEŃ BIBLIOTEK pod hasłem BIBLIOTEKA OCZYWIŚCIE!


WERNISAŻ MALARSTWA I CERAMIKI ZBIGNIEWA GIERCZAKA
2017-05-31

26 maja w galerii NA STYKU odbył się wernisaż malarstwa i ceramiki chrzanowskiego artysty Zbigniewa Gierczaka. Otwarcie wystawy zgromadziło liczną grupę miłośników sztuki oraz przyjaciół i rodzinę artysty.


DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH – MAJ 2017
2017-05-31

Podczas majowego spotkania w DKK – Dyskusyjnym Klubie Książki w Chrzanowie, klubowicze rozmawiali o książce Johana Theorina, Święty psychol. Thriller doskonale nadający się do sfilmowania… jak stwierdzili dyskutujący.Archiwum

2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień