Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
Narodowe Czytanie 2017
2017-09-06

Kolejnej 6 już edycja NARODOWEGO CZYATNIA 2017 za nami. W Chrzanowie  ogólnopolska akcja czytelnicza, pod patronatem Pary Prezydenckiej i lokalnym patronatem Burmistrza Miasta Chrzanowa po raz kolejny miała formę happeningu literackiego.


VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II również w Chrzanowie
2017-08-25

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II. Obchody zaplanowano w kilku miastach województwa. W Chrzanowie organizowane są się w dniach 9 września-1 października we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji.


Ahoj przygodo! czyli Szanty na Wiśle – z udziałem chrzanowskiej biblioteki
2017-07-27

W ostatnią niedzielę 23 lipca mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w imprezie >Szanty na Wiśle< zorganizowanej w Skansenie w Wygiełzowie, w ramach obchodów Roku Rzeki Wisły.


Bollywood na Plaży pod Orłem
2017-07-25

Taniec, muzyka filmowa rodem z Bollywood, kolory holi, przejażdżki rikszą, a na koniec - fakir. Tak bawiliśmy się w minioną sobotę podczas BOLLYWOOD NA PLAŻY POD ORŁEM. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Dawne i nowe światło w malarstwie Gosi Adamczak
2017-07-04

Chrzanowska biblioteka zaprasza w okresie wakacyjnym na najnowszą wystawę Dawne i nowe światło w malarstwie Gosi Adamczak. Ekspozycja czynna do 30.09.2017


8 Piknik Świętojański w Kościelcu
2017-06-30

Kolejny 8. już PARAFIALNY PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie – Kościelcu odbył się pod hasłem: Rodzina Parafialna Rodzinie. W ramach programu Caritas "Rodzina rodzinie" Parafia w Kościelcu w tym roku zadeklarowała pomoc chrześcijańskiej rodzinie Youssefa George'a Hab Al Rih z kościoła maronickiego  (środki zebrane podczas loterii), ze zniszczonego miasta Aleppo w Syrii. Przez okres 1 roku każdego miesiąca, przekazywane będą środki zebrane podczas pikniku, by tam na miejscu po dramacie wojny rodzina ta mogła wrócić do normalnego życia.


Promocja Kalendarza Szkolnego 2017/2018 I LO w Chrzanowie.
2017-06-30

22.06 w bibliotece miała miejsce promocja Kalendarza Szkolnego 2017/2018 I LO w Chrzanowie oraz wernisaż wystawy fotografii zamieszczonych w kalendarzu, autorstwa Dominiki Biercy.


American Dream...w Bibliotece
2017-06-28

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie zapraszają na wystawę fotografii AMERICAN DREAM przygotowaną przez uczniów II LO w Chrzanowie.Archiwum

2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień