Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

AKCJA "GWIAŹDZISTE SPRZĄTANIE CHRZANOWA"

RSS
Termin: 1 - 19 kwietnia 2019
Godzina:
Miejsce: Gmina Chrzanów
Wstęp: -

Czym jest GWIAŹDZISTE SPRZĄTANIE CHRZANOWA ? To akcja w ramach kampanii EKO-CHRZANÓW. Chrzanów też bawi się w #trashbagchallenge!
Wystarczy zgłosić chęć udziału,  skrzyknąć się w kilka osób (to mogą być koledzy z klasy, sąsiedzi ze wspólnoty mieszkaniowej, członkowie stowarzyszenia, grupa formalna lub nieformalna i inni... i zadeklarować chęć POSPRZĄTANIA wskazanego lub wybranego osobiście OBSZARU –wykonując zdjęcie  PRZED i PO. Organizatorzy proponują spędzenie czasu na  świeżym powietrzu, w gronie  znajomych  i dobrą  zabawę  w  stylu EKO.

Kontakt do koordynatora akcji NATURAlnie  w  Chrzanowie:  Olga  Nowicka  /  Dział  Promocji Bibliotekii Upowszechniania Czytelnictwa , tel. 327632755
Szczegóły akcji: https://www.mbp.chrzanow.pl/images/2019/promocja/naturalniewchrzanowie/opis_akcji.pdf

Na zgłoszenia i deklaracje udziału w akcji organizatorzy czekają do 12.04 /piątek/ do godz. 16.00. Sprzątanie w terminie: 1-19.04•. Zdjęcia z #trashbagchallenge (akcja sprzątania) należy przesłać do   22.04, do  godz. 23.59. Podsumowaniem będzie piknik NATURALnie w Chrzanowie i wspólna eko-zabawa ZERO WASTE  27.04 (sobota), w godz. 9.00-14.00, teren  przy  Miejskiej  Bibliotece  Publicznej  w  Chrzanowie,  ul.  Broniewskiego10C. 

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie. Partnerzy: Gmina Chrzanów, Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie,  Projekt Mały Mostek, Unimetal Recykling TrzebiniaPatronat  honorowy: Burmistrz Miasta Chrzanowa. Patronat medialny: Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”,CHTVL.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!Plakat

< powrót