Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY - SPEKTAKL TEATRU BUFFO

RSS
Termin: 13 kwietnia 2019
Godzina: 18:00
Miejsce: MOKSiR, Sala teatralna, ul. Broniewskiego 4
Wstęp: Kasa biletowa MOKSIR tel. 32/ 623 30 86

Spektakl jest ZWYCIĘZCĄ VI OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW „Sztuka i komercja”!

Wspaniali aktorzy Zdzisław Wardejn i Wojciech Błach w fenomenalnych kreacjach komediowych zapraszają na spektakl „Nikt nie jest doskonały”. Panom towarzyszą: Dominika Łakomska oraz Joanna Moro, która dołączyła ostatnio do obsady. 
Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent.... niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw. Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa MJW- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę... Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest... Szansa uzyskania nagrody może leć w gruzach, chyba że... wyjścia nie ma... Leon musi przebrać się za kobietę!

Sprzedaż biletów:
kasa biletowa MOKSIR tel. 32/ 623 30 86 oraz tel.608 587 192 i www.kupbilecik.pl

ZAPRASZAMY !!!Plakat

< powrót