Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

SYLWESTROWA NOC FILMOWA Z MOKSIR

RSS
Termin: 31 grudnia 2018
Godzina: 19:45
Miejsce: MOKSIR, Kino "SZTUKA", ul. Broniewskiego 4
Wstęp: Bilety w przedsprzedaży 65 zł (po 27 grudnia - 70 zł)

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na wyjątkową i pełną dobrego kina Sylwestrową Noc Filmową 2018/2019! W tym roku czekają na Państwa trzy pokazy filmowe, w tym aż dwa przedpremierowe! 

 

”Green book”, dramat/komedia, reż. Peter Farrelly.
Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.


„Chłopiec z burzy”, dramat/familijny, reż. Shawn Seet
Zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline.


„Serce nie sługa”, komedia romantyczna, reż. Filip Zylber
Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

Sylwestrowy maraton filmowy będzie miał przerwę na ciepłe i zimne przekąski oraz na lampkę szampana o północy. Organizatorzy zaplanowali również niespodzianki.

 

 

ZAPRASZAMY !!!Plakat

< powrót