Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

WARSZTATY FILMOWO - FOTOGRAFICZNE W MOKSIR

RSS
Termin: 23 października 2018
Godzina: 16:30
Miejsce: MOKSIR, Broniewskiego 4
Wstęp: Bezpłatny

Warsztaty są adresowane do każdego, kto chce lepiej poznać swój aparat/kamerę i robić lepsze zdjęcia lub filmy. Zajęcia odbywają się we wt. 16:30 – 18:30, wg osobnego terminarza. Zapisy w informacji w MOKSIR (ul. Broniewskiego 4). Tel. 32 6233086 wew.
Instruktor: reżyser Marcin Cezar.  
Celem warsztatów jest przekazanie podstawowej wiedzy dotyczącej sztuki tworzenia filmu i fotografii. Ich uczestnik poznaje reguły obrazowania i tworzenia filmu. Po ukończeniu warsztatów powinien zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną, pozwalającą tworzyć lepsze zdjęcia lub filmy amatorskie
Niezbędne wiadomości teoretyczne przedstawiane w formie prezentacji stanowią punkt wyjścia do całego szeregu ćwiczeń warsztatowych. Omawiane są kwestie związane z językiem filmowym, wyborem sprzętu, efektywnego wykorzystania jego możliwości oraz zagadnienia związane z etapami produkcji filmowej.
W zależności od poziomu zaawansowania uczestników finalnym etapem warsztatów jest wspólna realizacja mikroetiudy filmowej.

 

ZAPRASZAMY !!!

 Plakat

< powrót