Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

KONCERT FARBEN LEHRE + POD PRĄD

RSS
Termin: 20 października 2018
Godzina: 19:00
Miejsce: MOKSiR, Stara Kotłownia, ul. Broniewskiego 4
Wstęp: 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu
20 października 2018 r. w klubie Stara Kotłownia zagra punk rockowa legenda FARBEN LEHRE.
 
Gościnnie wystąpi POD PRĄD. Start koncertu: 19:00 (otwarcie klubu 18:00). Bilety: 30 zł (przedsprzedaż od 31.07 w Informacji MOKSiR, ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie) oraz 35 zł (w dniu koncertu do nabycia w klubie). Istnieje możliwość zakupu biletu na koncert w formie przelewu bankowego. Zakup biletu z płatnością przelewem wyłącznie do 10 października! Nr konta bankowego: 16 8444 0008 0000 0064 2503 0021. W tytule przelewu należy wpisać koncert Farben Lehre.

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych.

Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku - po kilka latach przerwy - ponownie powróciła na polską mapę koncertową.

Żywiołowe koncerty zawsze grane na maksa to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy pracują nad swoją kolejną płytą studyjną Stacja Wolność, która ukaże się na początku września 2018 roku.

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

 


Plakat





< powrót