Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

NA TROPIE AFERY – GDZIE PODZIAŁY SIĘ LITERY?

RSS
Termin: 4 kwietnia 2018
Godzina: 16:30
Miejsce: Biblioteka, Sala konferencyjna, ul. Broniewskiego 10C
Wstęp: Bezpłatny
Przedstawienie pt. "Na tropie afery - gdzie podziały się litery " z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Podczas spektaklu w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa dzieci dowiedzą się jak ważną rzeczą w życiu człowieka jest książka.
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci corocznie obchodzony jest 2 kwietnia w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena. Święto zostało uchwalone w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi w celu promowania literatury pięknej i grafiki dla młodego czytelnika. Każdego roku gospodarzem święta jest inne państwo - impreza odbywała się m.in. w Japonii, Belgii, Brazylii, Rosji, Hiszpanii, Indiach, Nowej Zelandii, Egipcie, Stanach Zjednoczonych. Polska także była gospodarzem Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci - w 1980 roku. Zadaniem kraju - gospodarza jest zaprojektowanie plakatu i rozesłanie go wraz z mottem do innych krajów. W tym roku gospodarzem Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci jest Łotwa.
 
 
ZAPRASZAMY !

 

 


< powrót