Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

POLSKA TO WIELKA RZECZ - PODSUMOWANIE PROJEKTU FRAGMENTY SPEKTAKLU OPARTEGO NA MOTYWACH KSIĄŻKI ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO „KAMIENIE NA SZANIEC”

RSS
Termin: 3 listopada 2017
Godzina: 17:30
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Broniewskiego 10C, Rynek Chrzanowski
Wstęp: bezpłatnie

Projekt „POLSKA TO WIELKA RZECZ” realizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie oraz  Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie. Autorem i koordynatorem projektu, który otrzymał dofinansowanie z Województwa Małopolskiego jest dyrektor Bożena Bierca.
Seniorów i młodzież przygotowała Małgorzata Ciupek – Gładys we współpracy z Marcinem Kobierskim aktorem Teatru Bagatela w Krakowie, który również napisał scenariusz i wyreżyserował spektakl.
Zakończenie projektu nastąpi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. W programie m.in. fragmenty spektaklu „Kamienie na szaniec” w literackiej oprawie autorstwa pracowników Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa chrzanowskiej biblioteki oraz wernisaż wystawy fotografii ilustrujących przebieg realizacji projektu autorstwa Dominiki Biercy.

 

ZAPRASZAMY! Plakat

< powrót