Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

MAŁOPOLSKI FESTIWAL INNOWACJI: CENTRUM HELEN DORON W CHRZANOWIE

RSS
Termin: 20 maja 2017
Godzina: 10.00
Miejsce: Biblioteka, hol - parter, ul. Broniewskiego 10C
Wstęp: bezpłatny

Konsultacje w godzinach 10.00 - 15.00 

 

Centrum Języków Obcych Fluency w Chrzanowie przedstawi informacje o metodzie Helen Doron  i poprowadzi zajęcia edukacyjne z j. angielskeigo dla dzieci w wieku od 3 msc życia - 19 lat. Każdy będzie mógł dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat kursów, a lektorzy przygotują zajęcia pokazowe. Jest to połączenie nauki z zabawą - wszystko w j. angielskim.

Metoda Helen Doron jest przeznaczona dla dzieci juz od 3 miesiąca życia. Uczymy dzieci metodą naturalną - czyli w taki sam sposób jak uczymy się języka polskiego - poprzez zabawę, osłuchiwanie się, oraz ciągłe posługiwanie się językiem angielskim. Metoda Helen Doron to nie tylko j. angielski. W czasie naszych zajęć wykonujemy z dziećmi mnóstwo zajęć terapeutycznych, dzieci ćwiczą zdolności manualne, ruchowe - rozwijamy je więc nie tylko mentalnie, lale w każdym możliwym obszarze. Metoda Helen Doron powstała 30lat temu. Do tej pory metoda ta zyskała sobie grono wiernych uczniów - mamy aż 2,000.000 absolwentów.  Nasze kursy zawierają ścieżki dźwiękowe, bajki, filmy, rozszerzoną rzeczywistość - poruszające się książki, naukę globalnego czytania po angielsku, Kangi Klub - portal z grami dla naszych uczniów, oraz wiele innych aplikacji na smartfony i tablety.

 

ZAPRASZAMY !Plakat

< powrót