Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

WARSZTATY CERAMICZNE

RSS
Termin: 8 listopada 2016
Godzina: 16:00
Miejsce: MOKSIR, ul. Broniewskiego 4
Wstęp: bezpłatny
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na cykl SPOTKAŃ ZE SZTUKĄ w sezonie artystycznym 2016/2017. Od października do grudnia w MOKSiR organizowane będą WARSZTATY CERAMICZNE przy współpracy ze Stowarzyszeniem CERAMIKA BEZ GRANIC.
 
 
 
Zajęcia /wtorki, godz. 16.00/ poprowadzi artysta plastyk Jadwiga Gajda-Lusina, absolwentka wydziału grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, projektantka w krakowskiej pracowni ceramicznej Kafel-Art, aktywna działaczka Stowarzyszenia CERAMIKA BEZ GRANIC. Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem i zdobywaniem nowych umiejętności w zakresie ceramiki zachęcamy do udziału w zajęciach. Powstałe w ramach warsztatów prace m.in. gliniane figurki św. Mikołaja, zostaną zaprezentowane na wystawie w ośrodku kultury. Natomiast w kolejnych miesiącach uczestnicy zajęć poznają inne, w tym również niekonwencjonalne, techniki plastyczne, narzędzia i metody ich wykorzystywania. Pobudź swą fantazję i kreatywność! Przyjdź na nasze SPOTKANIA ZE SZTUKĄ! Zapisy w Informacji MOKSiR tel. 32 623 30 86 wew. 53.


Plakat

< powrót