Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

ŚWIAT BIBLIOTEK & ŚWIAT KULTURY

RSS
Termin: 26 lipca 2021 - 11 lutego 2022
Godzina:
Miejsce: Biblioteka, ul. Broniewskiego 10C
Wstęp: Bezpłatny

Ogólnopolski Konkurs Filmowy

w ramach Projektu „Integracja Sztuki”, realizowany w Chrzanowie z okazji Jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

Do konkursu można zgłosić maksymalnie

1 film w każdej kategorii:

 

  • Świat Bibliotek – filmy pokazujące w szerokim zakresie świat biblioteki, jej działalność na niwie upowszechniania kultury, kontaktów z mieszkańcami, realizowanych inicjatyw, itp.

  • Świat Kultury – filmy pokazujące działalność instytucji i placówek kultury, realizację ciekawych inicjatyw i projektów kulturalnych, wydarzeń artystycznych, prezentujące artystów i twórców z różnych dziedzin sztuki, ich dorobek artystyczny, itp.

 

W Konkursie mogą wziąć udział: biblioteki, instytucje i placówki kultury, organizacje pozarządowe, miasta i gminy, powiaty, artyści oraz twórcy z różnych dziedzin, instytucjonalni i indywidualni producenci filmowi.

 

Konkurs trwa do 11 lutego 2022.

 

Konkurs organizowany jest w ramach Projektu „Integracja Sztuki” i realizowany w Chrzanowie z okazji Jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Organizatorem Konkursu jest Fundacja Centrum Art-Plus w Krakowie / Instytut DeArte – Projekt „Integracja Sztuki” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie.

 

Więcej: https://www.mbp.chrzanow.pl/2021/10/ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-bibliotek-swiat-kultury-termin-przedluzony/

 
ZAPRASZAMY !!!


Plakat

< powrót