Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

LETNIA SCENA KULTURALNA W MOKSIR

RSS
Termin: 7 sierpnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: MOKSiR, Pasaż za domem kultury, ul. Broniewskiego 4
Wstęp: Bezpłatny
MOKSIR w Chrzanowie zaprasza na wyjątkowe muzyczne lato, a to za sprawą 4 plenerowych koncertów, które odbędą się jak w ubiegłym roku – na pasażu za domem kultury. Różnorodność gwarantowana: rock, jazz, funk, hip-hop, folk oraz blues.
 
 
W razie złej pogody koncerty mogą zostać przeniesione do klubu Stara Kotłownia (MOKSiR, ul. Broniewskiego 4), gdzie obowiązywać będzie limit miejsc.
 
 
ZAGRAJĄ !!!


  • 10.07.2021, godz. 19:00 KISSINSKY
  • 24.07.2021, godz. 19:00 KRAKÓW STREET BAND
  • 7.08.2021, godz. 19:00 ALIAS BLEKAUT
  • 20.08.2021, godz. 19:00 BASIA DRATWIŃSKA

 
KISSINSKY – zespół założony w 2018 roku przez Jarosława Kisińskiego gitarzystę oraz kompozytora Sztywnego Pala Azji. Skład uzupełnia Wojciech Wołyniak. Na koncertach grupa występuje jako trio. Na dyskografię składa się wydana w tym roku płyta „Koniec czy początek”. Trwają prace nad drugim albumem.
 
KRAKÓW STREET BAND – grupa jak sama nazwa wskazuje pochodzi z Krakowa i gdyby nie pandemia wystąpiłaby w 2020 roku podczas Dni Chrzanowa. Na szczęście tego lata będzie okazja, by posłuchać ich na żywo na pasażu za domem kultury. Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol’and’Rock, czy węgierski Sziget), a płyta “Going Away” otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.
 
ALIAS BLEKAUT – to chrzanowski hip-hop świeżo po debiucie fonograficznym, bowiem w czerwcu 2021 roku ukazała się EP-ka „Zaraz wracam”. Autorem tekstów, muzyki a zarazem producentem jest tu Jakub Bartynowski, który do współpracy zaprosił zaprzyjaźnione wokalistki oraz instrumentalistów. Tak też będzie podczas koncertu w sierpniu, bowiem ta muzyka doskonale się sprawdza, gdyby prócz dj-a towarzyszy jej żywe instrumentarium.
 
BASIA DRATWIŃSKA
– to połączenie muzyki elektronicznej, jazzu, popu, improwizacji i funky. Autorką tekstów jest młoda wokalistka urodzona w Sosnowcu. Basia Dratwińska wraz z muzykami wydała w 2020 roku debiutancki krążek zatytułowany „Naprawdę”. Wciągający miks brzmień, osobowości
i pozytywnej energii bawi oraz inspiruje. A wszystko okraszone polskimi tekstami.
 
MOKSiR w Chrzanowie zaprasza na swoje media społecznościowe👈👈

Instagram
https://www.instagram.com/moksirchrzanow/?hl=pl
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCULHfTQm7_Zt7vcYRqQSz3g
Facebook

https://pl-pl.facebook.com/moksirchrzanow

 

ZAPRASZAMY !!!


Plakat

< powrót